Közigazgatási Továbbképzési Intézet

„A XXI. századi közigazgatás – hatékony tanulás és digitalizáció” konferencia

A  Magyar Tudomány Ünnepe rendezvénysorozat részeként, s egyben a közigazgatási felsőoktatás fennállása 40. jubileumi évének záró rendezvényeként az Államtudományi és Közigazgatási Kar „A XXI. századi közigazgatás – hatékony tanulás és digitalizáció” címmel konferenciát szervez. A konferencia bemutatja a nemzeti közigazgatás fejlődésének stratégiai irányait, a változó és komplex kihívások kezeléséhez új tanulástámogató módszereket, önfejlesztésre alapozó egyéni digitális tanulásszolgáltatási funkciókat és lehetőségeket.

A konferencia időpontja:            2018. november 22. (csütörtök) 10.00-15.00

A konferencia helyszíne:         Nemzeti Közszolgálati Egyetem, Ludovika Egyetemi Campus, Orczy Úti Kollégium (1089 Budapest, Orczy út 1.)

A konferencián történő részvétel előzetes regisztrációhoz kötött, amely regisztrációs felület 2018. november 19. (hétfő) 16.00 óráig  az alábbi hivatkozáson érhető el: https://21szkozig.uni-nke.hu/

Címkék: Hírek