Munkatársaink

Vizsgaszervezésben közreműködő munkatársaink

Továbbképzés-szervezési Főosztály

Képzésszervezési Osztály

 

Vezető:

dr. Szántai Adrienn, mb. főosztályvezető

E-mail: Szantai.Adrienn@uni-nke.hu | Telefon: 06 (1) 432-9000 / 20-319

1118 Budapest, Ménesi út 5. ÁKK Kollégiumi épület I. emelet, 118. iroda

 

Közigazgatási alapvizsga:

Felkészítő:

Vida Melinda, szervezési előadó

E-mail: Vida.Melinda@uni-nke.hu | Telefon: 06 (1) 432-9286

1118 Budapest, Ménesi út 5. ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 103/B iroda

Vizsga:

Bene Erika, szervezési előadó

E-mail: Bene.Erika@uni-nke.hu | Telefon: 06 (1) 432-9285

1118 Budapest, Ménesi út 5. ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 115/A iroda

 

Ügykezelői alapvizsga:

Bene Erika, szervezési előadó

E-mail: Bene.Erika@uni-nke.hu | Telefon: 06 (1) 432-9285

1118 Budapest, Ménesi út 5. ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 115/A iroda

 

Közigazgatási szakvizsga:

Fejesné Taskó Tünde, szervezési szakreferens

E-mail: Fejesne.Tasko.Tunde@uni-nke.hu | Telefonszám:  06 (1) 432-9281

1118 Budapest, Ménesi út 5. ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 115/B iroda

Takács Marianna, szervezési szakreferens

E-mail: Takacs.Marianna@uni-nke.hu | Telefonszám:  06 (1) 432-9280

1118 Budapest, Ménesi út 5. ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 115/B iroda

Bálint Katalin, szervezési előadó

E-mail:Balint.Katalin@uni-nke.hu | Telefon: 06 (1) 432-9000 / 20-312

1118 Budapest, Ménesi út 5. ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 116/A iroda

 

 

Titkos ügykezelői vizsga:

Szentmihályi-Szabó Rita, szervezési előadó

E-mail: Szentmihalyi-Szabo.Rita@uni-nke.hu | Telefon: 06 (1) 432-9283

1118 Budapest, Ménesi út 5. ÁKK Kollégiumi épület 117/A iroda

Probono help desk:

E-mail: tovabbkepzes_VTKI@uni-nke.hu

Telefon: 06 (1) 432-9000 / 20-373, 20-358, 20-366, 20-360

 

A személyes ügyintézésre előzetes egyeztetést követően az alábbiak szerint biztosítunk lehetőséget:

Hétfő: 13.00-15.00 óráig | Szerda: 13.00-15.00 óráig.

Helyszín: 1118 Budapest, Ménesi út 5. ÁKK Kollégiumi épület I. emelet.