Munkatársaink - Szakirányú Továbbképzési Osztály

dr. Waltner Vanda
osztályvezető

Kollégiumi épület 112. iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20324
E-mail cím: Waltner.Vanda@uni-nke.hu

Bencsik Bianka
referens

Kollégiumi épület 101/A iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20851
E-mail cím: Bencsik.Bianka@uni-nke.hu

Bialné Cserei Erika
főelőadó

Kollégiumi épület, I. emelet 110/A iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20368
E-mail cím: Bialne.Cserei.Erika@uni-nke.hu

Bibók-Lovász Luca
referens
Kollégiumi épület 111. iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20278
E-mail cím: Lovasz.Luca@uni-nke.hu

Écsi Emese
referens

Kollégiumi épület 111. iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20302
E-mail cím: Ecsi.Emese@uni-nke.hu

Ferenczi Fruzsina
referens
Kollégiumi épület 101/A iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20745
E-mail cím: Ferenczi.Fruzsina@uni-nke.hu

Ferenczi Marica
referens

Kollégiumi épület, I. emelet 112. iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20325
E-mail cím: Ferenczi.Marica@uni-nke.hu

Gyovai Barbara
főreferens
Kollégiumi épület, I. emelet 102/A iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20307
E-mail cím: Gyovai.Barbara@uni-nke.hu

Hock Zsanett
referens

Kollégiumi épület 101/B iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20852
E-mail cím: Hock.Zsanett@uni-nke.hu

Murvai Anita
referens

Kollégiumi épület 111. iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20853
E-mail cím: Murvai.Anita@uni-nke.hu

Sas Ágnes
referens

Kollégiumi épület 101/B iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20855
E-mail cím: Sas.Agnes@uni-nke.hu

Simon Ágnes
referens

Kollégiumi épület, I. emelet 102/B iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20868
E-mail cím: Simon.Agnes@uni-nke.hu

Szabó Kata
referens

Kollégiumi épület 102/A iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20110
E-mail cím: Szabo.Kata@uni-nke.hu

Tóth Tamás
referens
Kollégiumi épület 102/B iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20242
E-mail cím: Toth.Tamas@uni-nke.hu

 

 

Szakirányú továbbképzési szakok és szakfelelőseik

Államháztartási gazdálkodás és ellenőrzés szakirányú továbbképzési szak

Prof. Dr. Lentner Csaba
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20175
E-mail cím: Lentner.Csaba@uni-nke.hu

Digitális térségfejlesztés szakirányú továbbképzési szak

Dr. habil. Budai Balázs
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20289
E-mail cím: Budai.Balazs@uni-nke.hu

Elektronikus információbiztonsági vezető szakirányú továbbképzési szak

Dr. Krasznay Csaba
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20150
E-mail cím: Krasznay.Csaba@uni-nke.hu

Európai uniós adatvédelmi szaktanácsadó szakirányú továbbképzési szak
Dr. Péterfalvi Attila
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20150
E-mail cím: Peterfalvi.Attila@uni-nke.hu

Fejlesztéspolitikai szaktanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. habil Nyikos Györgyi
szakfelelős
Telefonszám: 36-1-432-9000/20826
E-mail cím: Nyikos.Gyorgyi@uni-nke.hu

Integritás tanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Klotz Péter
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20864
E-mail cím: Klotz.Peter@uni-nke.hu

Kormányzati tanulmányok szakirányú továbbképzési szak

Prof. Dr. Kis Norbert
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20180
E-mail cím: Kis.Norbert@uni-nke.hu

Közigazgatási tanulmányok szakirányú továbbképzési szak

Prof. Dr. Kis Norbert
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20180
E-mail cím: Kis.Norbert@uni-nke.hu

Közbeszerzési tanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. habil. Boros Anita
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20192
E-mail cím: Boros.Anita@uni-nke.hu

Közszolgálati humán szervező szakirányú továbbképzési szak

Dr. Hazafi Zoltán
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20117
E-mail cím: Hazafi.Zoltan@uni-nke.hu

Közszolgálati információ- és iratmenedzsment szakirányú továbbképzési szak

Dr. Peres Zsuzsanna
szakfelelős
Telefonszám:06-1-432-9000/20176
E-mail cím: Peres.Zsuzsanna@uni-nke.hu

Közszolgálati kompetenciafejlesztő tréner szakirányú továbbképzési szak

Dr. Bajnok Andrea
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20154
E-mail cím: Bajnok.Andrea@uni-nke.hu

Közszolgálati protokoll szakirányú továbbképzési szak

Karácsonyiné Dr. Borbás Beatrix
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20184
E-mail cím: Borbas.Beatrix@uni-nke.hu

Média- és közszolgálati kommunikáció szakirányú továbbképzési szak

Dr. Antal Zsolt
szakfelelős
Telefonszám: 06-30-919-9756
E-mail cím: Antal.Zsolt@uni-nke.hu

Önkormányzati szaktanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Prof. Dr. Tózsa István
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20134
E-mail cím: Tozsa.Istvan@uni-nke.hu

Statisztika a közszolgálatban szakirányú továbbképzési szak

Győrfyné Kukoda Andrea
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20200
E-mail cím: Gyorfyne.Kukoda.Andrea@uni-nke.hu

Szociális szakügyintéző szakirányú továbbképzési szak

Dr. Kristó Katalin
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20414
E-mail cím: Kristo.Katalin@uni-nke.hu

Választási igazgatás szakirányú továbbképzési szak

Dr. Téglási András
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20184
E-mail cím: Teglasi.Andras@uni-nke.hu

Vezetés és gazdálkodás a közszolgálatban szakirányú továbbképzési szak

Prof. Dr. Lentner Csaba
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20175
E-mail cím: Lentner.Csaba@uni-nke.hu

Vízügyi közigazgatási szakokleveles tanácsadó szakirányú továbbképzési szak

Dr. Imre Miklós
szakfelelős
Telefonszám: 06-1-432-9000/20182
E-mail cím: Imre.Miklos@uni-nke.hu