Igazgatói Titkárság - Munkatársak

dr. Varga Márk

mb. titkárságvezető

E-mail: Varga.Mark@uni-nke.hu

Cím: Kelenhegyi út 28. I. emelet /16. szoba

Telefon: 432-9000 / 20-363

 

dr. Pap Judit

Projekt szakmai fejlesztő

E-mail: Pap.Judit@uni-nke.hu

Cím: Kelenhegyi út 28. I. emelet /12. szoba

Telefon: 432-9000 / 20-310

 

dr. Gere Zsuzsa

Projekt szakmai koordinátor

E-mail: Gere.Zsuzsa@uni-nke.hu

Cím: Kelenhegyi út 28. I. emelet /13. szoba

Telefon: 432-9000 / 20-310

 

dr. Sarkantyu Lajos Adrián

Projekt szakmai fejlesztő

E-mail: Sarkantyu.Adrian@uni-nke.hu

Cím: Kelenhegyi út 28. I. emelet /13. szoba

Telefon: 432-9000 / 20-230

 

Kiss Lászlóné

Titkársági referens

E-mail: Kiss. Laszlone@uni-nke.hu

Cím: Kelenhegyi út 28. /21. szoba

Telefon: 432-9000 / 20-333

 

Sándor Gabriella

Projekt szakmai referens

E-mail: Sandor.Gabriella@uni-nke.hu

Cím: Kelenhegyi út 28. I. emelet /17. szoba

Telefon: 432-9000 / 20-337

 

Szabados Anna

Projekt szakmai referens

E-mail: Szabados.Anna@uni-nke.hu

Cím: Kelenhegyi út 28. I. emelet /17. szoba

Telefon: 432-9000 / 20-337