Minőségirányítási Főosztály - Munkatársak

A Minőségirányítási Főosztály elérhetősége:

minosegiranyitas@vtki.uni-nke.hu

 

A Minőségirányítási Főosztály munkatársai:

 

Menner Ákos

mb. főosztályvezető

E-mail: Menner.Akos@uni-nke.hu

Tel.: 06 (1) 432 9000/20-866

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. 104. iroda

 

Minőségirányítási Feladatcsoport

 

Angyal Szabolcs

projekt szakmai fejlesztő

E-mail cím: Angyal.Szabolcs@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-343

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet /24-25. szoba

 

Harmatiné Cserhalmi Andrea

projekt szakmai koordinátor

E-mail cím: Cserhalmi.Andrea@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-343

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet /24-25. szoba

 

Jászkuti Gergely

minőségirányítási szakreferens, projekt szakmai fejlesztő

E-mail cím: Jaszkuti.Gergely@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-362

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet /24-25. szoba

 

Kutas Anita

projekt szakmai referens

E-mail cím: Kutas.Anita@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-861

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet /23. szoba

 

Salik-Domiter Kinga

projekt szakmai referens

E-mail cím: Salik.Kinga@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-861

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet /23. szoba

 

Programminősítési Osztály

 

Kovácsné Lencz Adrienn Éva

osztályvezető

E-mail cím: Lencz.Adrienn@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-876

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Kiss Cecília

minőségiztosítás szakreferens

E-mail cím: Kis.Cecilia@uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-372

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Mátis Réka Krisztina

projekt szakmai koordinátor

E-mail cím: Matis.Reka@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-875

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Dr. Paróczai Csilla

projekt szakmai referens

E-mail cím: Paroczai.Csilla@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-865

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Oktatói-szakértői Minőségbiztosítási Osztály

 

Szívós Ágota

mb. osztályvezető

E-mail cím: Szivos.Agota@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-161

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 15. iroda

 

Bajzák Anna Manuéla

projekt szakmai szakértő

E-mail cím: Bajzak.Anna@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-898

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 6. iroda

 

Breiner Tamás Zsigmond

projekt szakmai koordinátor

E-mail cím: Breiner.Tamas@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-367

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 20. iroda

 

Horváth Emese Ágnes

projekt szakmai referens

E-mail cím: Horvath.Emese@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-898

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 6. iroda

 

Máté Tímea

projekt szakmai fejlesztő

E-mail cím: Mate.Timea@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-744

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 14. iroda

 

Nagy Evelin Erika

projekt szakmai referens

E-mail cím: Nagy.Evelin@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-345

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 22. iroda

 

Szántó Brigitta Szilvia

projekt szakmai referens

E-mail cím: Szanto.Brigitta@.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-345

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 22. iroda

 

Támton Ninetta

projekt szakmai referens

E-mail cím: Ninetta.Tamton@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-897

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. 104. iroda