Minőségirányítási Főosztály - Munkatársak

A Minőségirányítási Főosztály elérhetősége:

minosegiranyitas@vtki.uni-nke.hu

 

A Minőségirányítási Főosztály munkatársai:

 

Menner Ákos

főosztályvezető-helyettes

E-mail: menner.akos@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06 1 432 9000/20 347

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. 403/B iroda

 

Zsigmond Krisztina

projekt szakmai koordinátor

E-mail cím: zsigmond.krisztina@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-353m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 404/A iroda

 

Kovácsné Lencz Adrienn Éva

mb. osztályvezető, programminősítési szakreferens

E-mail cím: Lencz.Adrienn@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-372 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Bódi Anikó

projekt szakmai koordinátor

E-mail cím: Bodi.Aniko@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-372 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Harmatiné Cserhalmi Andrea

projekt szakmai referens

E-mail cím: Cserhalmi.Andrea@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-372 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Kopp Gyöngyvér

projekt szakmai szakértő

E-mail cím: Kopp.Gyongyver@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-372 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Márton András

projekt szakmai koordinátor

E-mail cím: Marton.Andras@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-372 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Mátis Réka Krisztina

projekt szakmai koordinátor

E-mail cím: Matis.Reka@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-372 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Nagy Evelin

projekt szakmai referens

E-mail cím: Nagy.Evelin@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-876 m

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Ale Éva

projekt szakmai koordinátor

E-mail cím: ale.eva@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-344m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 408/A iroda

 

Bajzák Anna Manuéla

projekt szakmai referens

E-mail cím: Bajzak.Anna@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-345 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. 408/B iroda

 

Breiner Tamás

projekt szakmai koordinátor

E-mail cím: breiner.tamas@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-345m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 405/A iroda

 

Elblinergné Kiss Cecília

minőségiztosítás szakreferens

E-mail cím: kis.cecilia@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-367m

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 403/A iroda

 

Molnár-Túri Diána

projekt szakmai referens

molnar-turi.diana@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-344 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. 408/A iroda

 

Szántó Brigitta

projekt szakmai referens

E-mail cím: szanto.brigitta@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-367m

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 403/A iroda

 

Angyal Szabolcs

projekt szakmai referens

E-mail cím: angyal.szabolcs@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-343m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 407/A iroda

 

Jászkuti Gergely

minőségirányítási szakreferens

E-mail cím: jaszkuti.gergely@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-362m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 407/B iroda

 

Kovács Árpád

minőségirányítási szakreferens

E-mail cím: kovacs.arpad@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-343m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 407/A iroda

 

Kutas Anita

projekt szakmai referens

E-mail cím: kutas.anita@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-362m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 407/B iroda

 

Salik-Domiter Kinga

projekt szakmai referens

E-mail cím: salik.kinga@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-353m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 404/A iroda