Minőségirányítási Főosztály - Munkatársak

A Minőségirányítási Főosztály elérhetősége:

minosegiranyitas@uni-nke.hu

A Minőségirányítási Főosztály munkatársai:

 

Menner Ákos
mb. főosztályvezető

E-mail cím: Menner.Akos@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432 9000 / 20-866
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 6. iroda
 

Minőségirányítási Feladatcsoport


Angyal Szabolcs
főreferens

E-mail cím: Angyal.Szabolcs@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-343
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 24-25. iroda


Jászkuti Gergely
minőségirányítási szakreferens

E-mail cím: Jaszkuti.Gergely@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-362
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 24-25. iroda


Salik-Domiter Kinga
főreferens

E-mail cím: Salik.Kinga@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-861
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 23. iroda
 

Programminősítési Osztály


Kovácsné Lencz Adrienn Éva
osztályvezető

E-mail cím: Lencz.Adrienn@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-876
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 8-11. iroda


Mátis Réka Krisztina
főreferens

E-mail cím: Matis.Reka@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-875
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 8-11. iroda
 

Oktatói-szakértői Minőségbiztosítási Osztály


Szívós Ágota
mb. osztályvezető

E-mail cím: Szivos.Agota@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-161
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 15. iroda


Horváth Emese Ágnes
referens

E-mail cím: Horvath.Emese@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-898
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 22. iroda


Szántó Brigitta Szilvia
főreferens

E-mail cím: Szanto.Brigitta@.uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-345
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. I. emelet 22. iroda