Programminősítési Osztály - Munkatársak

A Programminősítési Osztály munkatársai:

 

Kovácsné Lencz Adrienn Éva

mb. osztályvezető, programminősítési szakreferens

E-mail cím: Lencz.Adrienn@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-875 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Bódi Anikó

projekt szakmai koordinátor

E-mail cím: Bodi.Aniko@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-372 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Harmatiné Cserhalmi Andrea

projekt szakmai referens

E-mail cím: Cserhalmi.Andrea@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-372 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Kopp Gyöngyvér

projekt szakmai szakértő

E-mail cím: Kopp.Gyongyver@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-875 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Márton András

projekt szakmai koordinátor

E-mail cím: Marton.Andras@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-372 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Mátis Réka Krisztina

projekt szakmai koordinátor

E-mail cím: Matis.Reka@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-875 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Nagy Evelin

projekt szakmai referens

E-mail cím: Nagy.Evelin@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-876 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Nagy Livia

projekt szakmai referens

E-mail cím: Nagy.Livia@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-876 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda

 

Szakács Gábor

projekt szakmai referens

E-mail cím: Szakacs.Gabor2@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/20-876 m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Alagsor 10-11. iroda