Idegen Nyelvi Tanulmányok Kabinet - Munkatársak

Kánai Mariann

nyelvtanár

E-mail cím: Kanai.Mariann@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/ 20-157

1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, II. em. 212/B

 

Szabóné Szüts Vera

adminisztrátor

E-mail cím: Szuts.Vera@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/ 20-158

1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, II. em. 212/A

 

Ambrus Glória

nyelvtanár

E-mail cím: -

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/ 20-264

1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, II. em. 214/B

 

Ary Ildikó

nyelvtanár

E-mail cím: Ary.Ildiko@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/ 20-212

1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, II. em. 213/A

 

Fábián Judit

nyelvtanár

E-mail cím: Fabian.Judit@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/ 20-212

1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, II. em. 213/A

 

Horváth Judit

nyelvtanár

E-mail cím: Horvath.Judit@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/ 20-267

1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, II. em. 214/A

 

Jenőfiné Szabó Erika

nyelvtanár

E-mail cím: -

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/ 20-266

1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, II. em. 213/B

 

Kaczvinszky Noémi

nyelvtanár

E-mail cím: Kaczvinszky.Noemi@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/ 20-267

1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, II. em. 214/A

 

Nagy Zsuzsanna

nyelvtanár

E-mail cím: Nagy.Zsuzsanna@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/ 20-266

1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, II. em. 213/B

 

Tóth Zsuzsanna

nyelvtanár

E-mail cím: Toth.Zsuzsanna@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000/ 20-264

1118 Budapest, Ménesi út 5. Kollégiumi épület, II. em. 214/B