Továbbképzés-fejlesztési Főosztály - Munkatársak

Továbbképzés-fejlesztési Főosztály

Főosztályvezető:

dr. Varga Balázs

 E-mail: varga.balazs@vtki.uni-nke.hu

 Tel: 06(1)432-9000/20342

 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

 Koll ép. IV. em. 405/B iroda 

 

Programfejlesztési Osztály

dr. Szalai András

osztályvezető

E-mail: dr.Szalai.Andras@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-351

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 303/B iroda

 

Győri-Moravcsik Eszter

projekt szakmai referens

E-mail: Gyori-Moravcsik.Eszter@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-350

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 305/A iroda

 

Horváth Evelin

projekt szakmai referens

E-mail: Horvath.Evelin@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-341

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. IV. em 405/A iroda

 

Kotró Szimonetta

projekt szakmai fejlesztő

E-mail: Kotro.Szimonetta@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-856

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 301/A iroda

 

Makk Flóra

projekt szakmai fejlesztő

E-mail: Makk.Flora@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-351

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 303/A iroda

 

Menyhárt Dóra

projekt szakmai koordinátor

E-mail: Menyhart.Dora@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-341

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. IV. em 405/A iroda

 

Milován Andrea

E-mail: Milovan.Andrea@vtki.uni-nke.hu

fejlesztési szakreferens

Tel.: 432-9000/20-364

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. IV. em 405/B iroda

 

Molt Melinda

projekt szakmai szakértő

E-mail: Molt.Melinda@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-856

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 301/A iroda

 

dr. Németh Adrienn

fejlesztési szakreferens

E-mail: Nemeth.Adrienn@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-350

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 305/A iroda

 

dr. Somogyi-Lovas Beatrix

projekt szakmai fejlesztő

E-mail: Somogyi-Lovas.Beatrix@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-351

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 303/A iroda

 

Strángli Szandra Letícia

projekt szakmai szakértő

E-mail: Strangli.Szandra@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-857

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 301/B iroda

 

Szabó Dorina

projekt szakmai referens

E-mail: Szabo.Dorina@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-370

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 309/A iroda

 

Váradi Ágnes

projekt szakmai koordinátor

E-mail: Varadi.Agnes@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-341

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. IV. em 405/A iroda

 

Vörös Ferenc

programminősítési szakreferens

E-mail: Voros.Ferenc@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-209

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 308/A iroda

 

Képzésmódszertan-fejlesztési Osztály

dr. Németh Zsanett

mb. főosztályvezető-helyettes

E-mail: Nemeth.Zsanett@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-336

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 302/B iroda

 

dr. Andriska Szilvia

projekt szakmai fejlesztő

E-mail: Andriska.Szilvia@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-863

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 306/A iroda

 

Árvai Ildikó

projekt szakmai referens

E-mail: Arvai.Ildiko@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-339

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 302/A szoba

 

Barkóczi Dalma

projekt szakmai szakértő

E-mial: Barkoczi.Dalma@vtki.uni-nke.hu

tel.: 432-9000/20-349

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 304/B szoba

 

Beöthyné Sas Beáta

projekt szakmai fejlesztő

E-mail: Beothyne.Beata@vtki.uni-nke.hu@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-339

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 302/A iroda

 

Csalló Péter

projekt szakmai fejlesztő

E-mail: Csallo.Peter@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-281

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. IV. em 407 iroda

 

dr. Czimbalmos Csaba

projekt szakmai szakértő

E-mail: Czimbalmos.Csaba@vtki.uni-nke.hu

Tel.:

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 306/B iroda

 

Gergely Kitti

projekt szakmai referens

E-mail: Gergely.Kitti@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-299

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 304/A iroda

 

dr. Kukorelli András

projekt szakmai szakértő

E-mail: Kukorelli.Andras@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-299

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 304/A iroda

 

Nagy Alexandra

projekt szakmai fejlesztő

E-mail: Nagy.Alexandra@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-352

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. ÁKK

Koll. ép. III. em 301/B iroda

 

Szabados Tímea

fejlesztési szakreferens

E-mail: Szabados.Timea@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-349

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 304/B iroda

 

 

dr. Zombor Ferenc

projekt szakmai fejlesztő

E-mail: Zombor.Ferenc@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 432-9000/20-364

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28.

ÁKK Koll. ép. III. em 305/B iroda