Programfejlesztési Osztály - Munkatársak

dr. Szalai András
osztályvezető

E-mail cím: dr.Szalai.Andras@uni-nke.hu 
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-351
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület,  III. emelet 303/B iroda


Horváth Evelin
projekt szakmai referens

E-mail cím: Horvath.Evelin@uni-nke.hu 
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-341
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, IV. emelet 405/A iroda


Kotró Szimonetta
projekt szakmai fejlesztő

E-mail cím: Kotro.Szimonetta@uni-nke.hu 
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-856
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület,. III. emelet 301/A iroda


Milován Andrea
fejlesztési szakreferens

E-mail cím: Milovan.Andrea@uni-nke.hu 
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-364
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, IV. emelet 405/B iroda


dr. Németh Adrienn
fejlesztési szakreferens

E-mail cím: Nemeth.Adrienn@uni-nke.hu 
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-350
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 305/A iroda


Strángli Szandra Letícia
projekt szakmai szakértő

E-mail cím: Strangli.Szandra@uni-nke.hu 
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-857
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 301/B iroda


Vörös Ferenc
programminősítési szakreferens

E-mail cím: Voros.Ferenc@uni-nke.hu 
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-209
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, III. emelet 308/A iroda