Munkatársak

Baka Zsófia

projekt szakmai referens

E-mail cím: Baka.Zsofia@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-376 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 113/B. iroda

 

Balázs Anett

projekt szakmai referens

E-mail cím: Balazs.Anett@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-245 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 120/B iroda

 

Bálint Katalin

szervezési előadó

E-mail cím: Balint.Katalin@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-312 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 116/A iroda

 

Bene Erika

szervezési előadó

E-mail cím: Bene.Erika@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-313 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 115/A iroda

 

Berta Zsófia

projekt szakmai referens

E-mail cím: Berta.Zsofia@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-743 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 103/A iroda

 

Biró-Kovács Réka

szervezési előadó

E-mail cím: Biro.Reka@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432 9000 / 20-220 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 120/A iroda

 

Dlabacsek Erika

szervezési előadó

E-mail cím: Dlabacsek.Erika@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-320 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 119/A iroda

 

Fejesné Taskó Tünde

szervezési szakreferens

E-mail cím: Tasko.Tunde@uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000 / 20-306 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 115/B iroda

 

dr. Káplány Szilvia Edit

projekt szakmai fejlesztő

E-mail cím: kaplany.szilvia@uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000 / 20-314 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 116/B iroda

 

Szentmihályi-Szabó Rita

szervezési előadó

E-mail cím: Szentmihalyi-Szabo.Rita@uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000 / 20-311 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 117/A. iroda

 

dr. Tábikné dr. Bárdos Ildikó

fejlesztési szakreferens

E-mail cím: Bardos.Ildikó@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (20) 982 55 92

 

Takács Marianna

szervezési szakreferens

E-mail cím: Takacs.Marianna@uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000 / 20-305 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 115/B. iroda

 

Torbavecz Dóra

projekt szakmai referens

E-mail cím: Torbavecz.Dora@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-376 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 113/B iroda

 

Vida Melinda

szervezési előadó

E-mail cím: Vida.Melinda@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-327 mellék; 06 (1) 432-9286

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 103/B iroda

 

Vincze Edit

szervezési szakreferens

E-mail cím: vincze.edit@uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-357 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 119/A iroda