Munkatársak

dr. Szántai Adrienn

főosztályvezető:

E-mail cím: Szantai.Adrienn@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-319m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 24. iroda

 

Andrási Barbara

projekt szakmai referens

E-mail cím: Andrasi.Barbara@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-357m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 6. iroda

 

Baka Zsófia

projekt szakmai referens

E-mail cím: Baka.Zsofia@vtki.uni-nke.hu

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 103. iroda

 

Balázs Anett

szervezési szakreferens

E-mail cím: Balazs.Anett@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-357m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 6. iroda

 

Báhidszki Dóra

projekt szakmai referens

E-mail cím: bahidszki.dora@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-357m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 6. iroda

 

Bálint Katalin

szervezési előadó

E-mail cím: Balint.Katalin@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-312m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 20. iroda

 

Bene Erika

szervezési előadó

E-mail cím: Bene.Erika@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-313m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 21. iroda

 

Dlabacsek Erika

szervezési előadó

E-mail cím: Dlabacsek.Erika@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám.: 06(1) 432-9000/20-320m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 23. iroda

 

Fejesné Taskó Tünde

szervezési szakreferens

E-mail cím: Tasko.Tunde@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-306m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 15. iroda

 

Gaál Erika

oktatásszervező

E-mail cím: gaal.erika@vtki.uni-nke.hu

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép.


György Krisztina

szervezési referens

E-mail cím: Gyorgy.Krisztina@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-327m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 6. iroda


Márton Gábor

projekt szakmai szakértő

E-mail cím: marton.gabor@vtki.uni-nke.hu

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép.

 


Sarkantyu Lajos Adrián dr

projekt szakmai fejlesztő

E-mail cím: sarkantyu.lajos@vtki.uni-nke.hu

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép.

 

Szentmihályi-Szabó Rita

szervezési előadó

E-mail cím: Szentmihalyi-Szabo.Rita@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-311m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 20. iroda

 

Takács Marianna

szervezési szakreferens

E-mail cím: Takacs.Marianna@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-305m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 15. iroda


Torbavecz Dóra

projekt szakmai referens

E-mail cím: torbavecz.dora@vtki.uni-nke.hu

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 103. iroda

 

Vida Melinda

szervezési előadó

E-mail cím: Vida.Melinda@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-327m.

1118 Budapest, Kelenhegyi út 28., 6. iroda