Munkatársak

dr. Szántai Adrienn
főosztályvezető

E-mail cím: Szantai.Adrienn@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-319 
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 118. iroda


Bálintné Virág Éva
szakreferens

E-mail cím: Virag.Eva@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-107 
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28, Kollégiumi épület, I. emelet 105/A iroda


dr. Káplány Szilvia Edit
főreferens

E-mail cím: Kaplany.Szilvia@uni-nke.hu
Telefonszám: 06(1) 432-9000 / 20-314 
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 116/B iroda


Márton Gábor
főreferens

E-mail cím: Marton.Gabor@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-281 
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 105/B iroda


dr. Tábikné dr. Bárdos Ildikó
szakreferens

E-mail cím: Bardos.Ildikó@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (20) 982 55 92
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület
 

Képzésszervezési Osztály


Andrási Barbara
előadó

E-mail cím: Andrasi.Barbara@uni-nke.hu


Bálint Katalin
szakelőadó 

E-mail cím: Balint.Katalin@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-312;  06 (1) 432-9284
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 117/B iroda


Bene Erika
főelőadó

E-mail cím: Bene.Erika@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-313; 06 (1) 432-9285 
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 115/A iroda


Biró-Kovács Réka
főelőadó

E-mail cím: Biro.Reka@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432 9000 / 20-220 
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 120/A iroda


Dlabacsek Erika
főelőadó

E-mail cím: Dlabacsek.Erika@uni-nke.hu


Fejesné Taskó Tünde
szakreferens

E-mail cím: Tasko.Tunde@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-306; 06 (1) 432-9281 
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 115/B iroda


Szentmihályi-Szabó Rita
főelőadó

E-mail cím: Szentmihalyi-Szabo.Rita@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-311; 06 (1) 432-9283 
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 117/A iroda


Takács Marianna
szakreferens

E-mail cím: Takacs.Marianna@uni-nke.hu
Telefonszám: 06(1) 432-9000 / 20-305;  06 (1) 432-9280
Cím: 1118 Budapest,  Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 115/B iroda


Vida Melinda
főelőadó

E-mail cím: Vida.Melinda@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-327; 06 (1) 432-9286
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 103/B iroda


Vincze Edit
sszakreferens

E-mail cím: Vincze.Edit@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-357 
Cím: 1118 Budapest Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 119/A iroda
 

Szakirányú Továbbképzési Osztály


dr. Waltner Vanda
osztályvezető

E-mail cím: Waltner.Vanda@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-324
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 112/B iroda


Baka Zsófia 
referens

E-mail cím: Baka.Zsofia@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-376
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 110/B iroda


Bencsik Bianka
referens

E-mail cím: Bencsik.Bianka@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-851 
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 101/A iroda


Bialiné Cserei Erika 
főelőadó

E-mail cím: Bialine.Cserei.Erika@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-368
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 110/A iroda 


Bibók-Lovász Luca
referens

E-mail cím: Lovasz.Luca@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-278 mellék
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 111. iroda 


Écsi Emese
referens

E-mail cím: Ecsi.Emese@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-302 
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 111. iroda


Ferenczi Marica 
referens 

E-mail cím: Ferenczi.Marica@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-325
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 112/B iroda 


Gyovai Barbara 
főreferens

E-mail cím: Gyovai.Barbara@uni-nke.hu
Telefonszám: 06  (1) 432-9000 / 20-307
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28, Kollégiumi épület, I. emelet 102/A iroda 


Hock Zsanett
referens

E-mail cím: Hock.Zsanett@uni-nke.hu
Telefonszám: 06-1-432-9000 / 20-852 
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 101/B iroda


Murvai Anita
referens
 

E-mail cím: Murvai.Anita@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-853 
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 111. iroda


Sas Ágnes
referens

E-mail cím: Sas.Agnes@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-855
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 101/B iroda


Simon Ágnes 
referens 

E-mail cím: Simon.Agnesa@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-868
Cím: 1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 102/B iroda 


Szabó Kata
főreferens

E-mail cím: Szabo.Kata@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-110 
1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 102/A iroda


Tóth Tamás
referens

E-mail cím: Toth.Tamas@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-242 
1118 Budapest, Kelenhegyi út 28. Kollégiumi épület, I. emelet 102/B iroda
 

Ügyfélszolgálati Osztály


Hagya Andrea
osztályvezető, szakreferens

E-mail cím: Hagya.Andrea@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9030 
Cím: 1119 Budapest, Mohai út 38. III. emelet 320. iroda


Durst Ágnes
referens

E-mail cím: Durst.Agnes@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9030 
Cím: 1119 Budapest, Mohai út 38. III. emelet 321. iroda


Gombár-Biró Éva
főelőadó

E-mail cím: Gombar-Biro.Eva@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9030 
Cím: 1119 Budapest, Mohai út 38. III. emelet 321. iroda


Márkus Rita
előadó

E-mail cím: Markus.Rita@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9030 
Cím: 1119 Budapest, Mohai út 38. III. emelet 321. iroda


Szabó Viktor
referens

E-mail cím: Szabo.Viktor@uni-nke.hu
Telefonszám: 06 (1) 432-9030 
Cím: 1119 Budapest, Mohai út 38. III. emelet 321. iroda