Munkatársak

 

dr. Szántai Adrienn

mb. főosztályvezető

E-mail cím: Szantai.Adrienn@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-319 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 118. iroda

 

Bálintné Virág Éva

projekt szakmai fejlesztő, szervezési szakreferens

E-mail: Virag.Eva@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06 (1) 432-9000 / 20-107 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 105/A iroda

 

György Krisztina

projekt szakmai fejlesztő, szervezési szakreferens

E-mail cím: Gyorgy.Krisztina@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-281 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 105/B iroda

 

Márton Gábor

projekt szakmai szakértő

E-mail cím: marton.gabor@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20.281 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 105/B iroda

 

dr. Sarkantyu Lajos Adrián

projekt szakmai fejlesztő

E-mail cím: Sarkantyu.Adrian@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-230 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 106/A iroda

 

 

Képzésszervezési Osztály

 

Baka Zsófia

projekt szakmai referens

E-mail cím: Baka.Zsofia@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-376 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 113/B. iroda

 

Balázs Anett

projekt szakmai referens

E-mail cím: Balazs.Anett@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-245 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 120/B iroda

 

Bálint Katalin

szervezési előadó

E-mail cím: Balint.Katalin@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-312 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 116/A iroda

 

Bene Erika

szervezési előadó

E-mail cím: Bene.Erika@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-313 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 115/A iroda

 

Berta Zsófia

projekt szakmai referens

E-mail cím: Berta.Zsofia@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-743 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 103/A iroda

 

Biró-Kovács Réka

szervezési előadó

E-mail cím: Biro.Reka@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432 9000 / 20-220 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 120/A iroda

 

Dlabacsek Erika

szervezési előadó

E-mail cím: Dlabacsek.Erika@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-320 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 119/A iroda

 

Fejesné Taskó Tünde

szervezési szakreferens

E-mail cím: Tasko.Tunde@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000 / 20-306 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 115/B iroda

 

dr. Káplány Szilvia Edit

projekt szakmai fejlesztő

E-mail cím: kaplany.szilvia@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000 / 20-314 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 116/B iroda

 

Szentmihályi-Szabó Rita

szervezési előadó

E-mail cím: Szentmihalyi-Szabo.Rita@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000 / 20-311 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 117/A. iroda

 

dr. Tábikné dr. Bárdos Ildikó

fejlesztési szakreferens

E-mail cím: Bardos.Ildikó@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (20) 982 55 92

 

Takács Marianna

szervezési szakreferens

E-mail cím: Takacs.Marianna@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000 / 20-305 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 115/B. iroda

 

Torbavecz Dóra

projekt szakmai referens

E-mail cím: Torbavecz.Dora@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-376 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 113/B iroda

 

Vida Melinda

szervezési előadó

E-mail cím: Vida.Melinda@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-327 mellék; 06 (1) 432-9286

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 103/B iroda

 

Vincze Edit

szervezési szakreferens

E-mail cím: vincze.edit@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-357 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 119/A iroda

 

 

Szakirányú Továbbképzési Osztály

 

Waltner Vanda

osztályvezető

E-mail cím: Waltner.Vanda@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-324 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 112. iroda

 

Behán Máté

projekt szakmai referens

E-mail cím: Behan.Mate@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-328 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 111. iroda

 

Bencsik Bianka

projekt szakmai referens

E-mail cím: Bencsik.Bianka@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-851 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 101/A iroda

 

Béres Mihály

projekt szakmai referens

E-mail cím: Beres.Mihaly@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-108 m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 110/B iroda

 

Botka Zsuzsanna

projekt szakmai referens

E-mail cím: Botka.Zsuzsanna@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-242 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 102/A iroda

 

dr. Boda Boglárka

szervezési szakreferens

E-mail cím: Boda.Boglarka@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-395 mellék

1016 Budapest, Naphegy tér 1., I. emelet 12. iroda

 

Écsi Emese

projekt szakmai referens

E-mail cím: Ecsi.Emese@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06-1-432-9000 / 20-302 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 111. iroda

 

Gáspár Gyöngyvér

szervezési szakreferens

E-mail cím: Gaspar.Gyongyver@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06-1-432-9000 / 20-325 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 112. iroda

 

Hock Zsanett

projekt szakmai referens

E-mail cím: Hock.Zsanett@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06-1-432-9000 / 20-852 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 101/B iroda

 

Könnyü Boglárka

projekt szakmai referens

E-mail cím: Konnyu.Boglarka.Marta@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06-1-432-9000 / 20-860 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 102/B iroda

 

Lovász Luca

projekt szakmai referens

E-mail cím: Lovasz.Luca@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-278 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 111. iroda

 

Moravcsik Dóra

projekt szakmai referens

E-mail cím: Moravcsik.Dora@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-851 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 101/A iroda

 

Murvai Anita

projekt szakmai referens

E-mail cím: Murvai.Anita@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-853 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 111. iroda

 

Sas Ágnes

projekt szakmai referens

E-mail cím: Sas.Agnes@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-855 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 110/B iroda

 

Szabó Kata

projekt szakmai referens

E-mail cím: szabo.kata@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-110 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 101/B iroda

 

Tiszlavicz Eszter

projekt szakmai referens

E-mail cím: Tiszlavicz.Eszter@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-239 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 102/B iroda

 

Tóth Georgina

projekt szakmai referens

E-mail cím: Toth.Georgina@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-854 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 110/A iroda

 

Tóth Petra

projekt szakmai referens

E-mail cím: Toth.Petra@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-244 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 102/A iroda

 

Tuka Márk

projekt szakmai referens

E-mail cím: Tuka.Mark@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-854 mellék

1118 Budapest, Ménesi út 5.

ÁKK Kollégiumi épület, I. emelet 110/A iroda

 

 

 

Ügyfélszolgálati Osztály

 

Hagya Andrea

osztályvezető, ügyfélszolgálati szakreferens

E-mail cím: Hagya.Andrea@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-379 mellék

1119 Budapest, Mohai út 38., III. emelet 320. iroda

 

Durst Ágnes

projekt szakmai referens

E-mail cím: Durst.Agnes@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-373, 20-358, 20-360, 20-366 mellékek

1119 Budapest, Mohai út 38., III. emelet 321. iroda

 

Durst Levente

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: Durst.Levente@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-360 mellék

1119 Budapest, Mohai út 38., III. emelet 320. iroda

 

Gombár-Biró Éva

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: Gombar-Biro.Eva@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-373, 20-358, 20-360, 20-366 mellékek

1119 Budapest, Mohai út 38., III. emelet 321. iroda

 

Márkus Rita

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: Markus.Rita@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-373, 20-358, 20-360, 20-366 mellékek

1119 Budapest, Mohai út 38., III. emelet 321. iroda

 

Nyéki Zsuzsanna

projekt szakmai referens

E-mail cím: Nyeki.Zsuzsanna@vtku.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-373, 20-358, 20-360, 20-366 mellékek

1119 Budapest, Mohai út 38., III. emelet 321. iroda

 

Pál Adrienn

szervezési szakreferens

E-mail cím: Pal.Adrienn@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-360, 20-358, 20-366, 20-373 mellékek

1119 Budapest, Mohai út 38., III. emelet 321. iroda

 

Szabó Viktor

projekt szakmai referens

E-mail cím: Szabo.Viktor@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 (1) 432-9000 / 20-373, 20-358, 20-360, 20-366 mellékek

1119 Budapest, Mohai út 38., III. emelet 321. iroda