Munkatársak

dr. Szántai Adrienn

főosztályvezető:

E-mail cím: Szantai.Adrienn@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-319m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 118. iroda

 

Andrási Barbara

projekt szakmai referens

E-mail cím: Andrasi.Barbara@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-357m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 119/B. szoba

 

Baka Zsófia

projekt szakmai referens

E-mail cím: Baka.Zsofia@vtki.uni-nke.hu

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 113/B. iroda

 

Balázs Anett

projekt szakmai referens

E-mail cím: Balazs.Anett@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-245m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 120/A. iroda

 

Báhidszki Dóra

projekt szakmai referens

E-mail cím: Dora.Bahidszki@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-357m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 120/B. iroda

 

Bálint Katalin

szervezési előadó

E-mail cím: Balint.Katalin@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-312m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 116/A. iroda

 

Bene Erika

szervezési előadó

E-mail cím: Bene.Erika@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-313m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 115/A. iroda

 

Berta Zsófia

szervezési szakreferens

E-mail cím: berta.zsofia@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-371m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 113/B. iroda

 

Dlabacsek Erika

szervezési előadó

E-mail cím: Dlabacsek.Erika@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám.: 06(1) 432-9000/20-320m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 119/A. iroda

 

Fejesné Taskó Tünde

szervezési szakreferens

E-mail cím: Tasko.Tunde@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-306m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 115/B. iroda

 

Gaál Erika

oktatásszervező

E-mail cím: gaal.erika@vtki.uni-nke.hu

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép.

 

KTK szakmai koordinátor:

 

Bálintné Virág Éva

E-mail: Virag.Eva@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-107m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 105. iroda


György Krisztina

szervezési referens

E-mail cím: Gyorgy.Krisztina@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-327m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép.


Márton Gábor

projekt szakmai szakértő

E-mail cím: marton.gabor@vtki.uni-nke.hu

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép.

 

Sarkantyu Lajos Adrián dr

projekt szakmai fejlesztő

E-mail cím: Sarkantyu.Adrian@vtki.uni-nke.hu

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép.

 

Szentmihályi-Szabó Rita

szervezési előadó

E-mail cím: Szentmihalyi-Szabo.Rita@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-311m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 117/A. iroda

 

Takács Marianna

szervezési szakreferens

E-mail cím: Takacs.Marianna@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-305m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 115/B. iroda

 

Torbavecz Dóra

projekt szakmai referens

E-mail cím: torbavecz.dora@vtki.uni-nke.hu

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 103. iroda

 

Vida Melinda

szervezési előadó

E-mail cím: Vida.Melinda@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-327m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 103. iroda

 

Vincze Edit

szervezési szakreferens

E-mail cím: vincze.edit@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9000/20-371

1118 Budapest, Ménesi út 5.ÁKK Koll.ép. 113/A. iroda

 

Waltner Vanda

mb. osztályvezető

Kollégiumi épület 101/B iroda

Telefonszám: 06-1-432-9000/20324

E-mail cím: waltner.vanda@uni-nke.hu

 

Behán Máté

projekt szakmai referens

Kollégiumi épület 101/A iroda

Telefonszám: 06-1-432-9000/20328

E-mail cím: behan.mate@vtki.uni-nke.hu

 

Béres Mihály

projekt szakmai referens

Kollégiumi épület 101/B iroda
Telefonszám: 06-1-432-9000/20108

E-mail cím: beres.mihaly@vtki.uni-nke.hu

 

dr. Boda Boglárka

szervezési szakreferens

Naphegy tér 1. 12. sz. iroda

Telefonszám: 06-1-432-9000/20395

E-mail cím: boda.boglarka@vtki.uni-nke.hu

 

Botka Zsuzsanna

projekt szakmai referens

Kollégiumi épület 102/A iroda

Telefonszám: 06-1-432-9000/20242

E-mail cím: botka.zsuzsanna@vtki.uni-nke.hu

 

Écsi Emese

projekt szakmai referens

Kollégiumi épület 101/A iroda

Telefonszám: 06-1-432-9000/20302

E-mail cím: ecsi.emese@vtki.uni-nke.hu

 

Gáspár Gyöngyvér

szervezési szakreferens

Kollégiumi épület 101/B iroda

Telefonszám: 06-1-432-9000/20325

E-mail cím: gaspar.gyongyver@uni-nke.hu

 

Juhász-Könnyü Boglárka

projekt szakmai referens

Kollégiumi épület 102/B iroda

Telefonszám: 06-1-432-9000/20239

E-mail cím: juhasz-konnyu.boglarka@vtki.uni-nke.hu

 

Lovász Luca

projekt szakmai referens

Kollégiumi épület 101/A iroda

Telefonszám: 06-1-432-9000/20278

E-mail cím: lovasz.luca@vtki.uni-nke.hu

 

Tiszlavicz Eszter

projekt szakmai referens

Kollégiumi épület 102/B iroda

Telefonszám: 06-1-432-9000/20239

E-mail cím: tiszlavicz.eszter@vtki.uni-nke.hu

 

Tóth Petra

projekt szakmai referens

Kollégiumi épület 102/A iroda

Telefonszám: 06-1-432-9000/20244

E-mail cím: toth.petra@vtki.uni-nke.hu

 

Szabó Kata

projekt szakmai referens

Kollégiumi épület 102/A iroda

Telefonszám: 06-1-432-9000/20110

E-mail cím: szabo.kata@vtki.uni-nke.hu

 

Hagya Andrea

mb. osztályvezető, ügyfélszolgálati szakreferens

E-mail cím: hagya.andrea@vtki.uni-nke.hu

 

Durst Ágnes 

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: durst.agnes@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)

 

Durst Levente

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: durst.levente@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)

 

Ferencz Zoltán

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: ferencz.zoltan@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)

 

Gombár-Biró Éva

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: gombar-biro.eva@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)

 

Kovács Krisztián

ügyfélszolgálati szakreferens

E-mail cím: kovacs.krisztian@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20315)

 

 

Márkus Rita

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: markus.rita@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)

 

Nyéki Zsuzsanna

projekt szakmai referens

E-mail cím: nyeki.zsuzsanna@vtku.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)

 

Szabó Viktor

projekt szakmai referens

E-mail cím: szabo.viktor@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)