Munkatársaink

Továbbképzés-fejlesztési Főosztály

 

Főosztályvezető:

dr. Varga Balázs

 

E-mail: varga.balazs@vtki.uni-nke.hu

 

Tel: 06(1)432-9000/20342

 

1118 Budapest, Ménesi út 5.

 

Koll ép. IV. em. 405/B iroda 

 

 

Fejlesztési referens:

Beöthyné Sas Beáta

E-mail: Beothyne.Beata@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-364m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. III. em. 302/A iroda

 

 

KTK szakmai koordinátor:

 

Bálintné Virág Éva

E-mail: Virag.Eva@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-107m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 105. iroda

 

Szakreferens:

 

Milován Andrea

E-mail: Milovan.Andrea@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-209m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép.  III. em. 308. iroda

 

Továbbképzés-szervezési Főosztály

Főosztályvezető:

 

dr. Szántai Adrienn

E-mail: Szantai.Adrienn@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-319m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 118. iroda


 

Oktatásszervezők:

 

Andrási Barbara

E-mail: Andrasi.Barbara@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-357m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 119/B. iroda

 

Balázs Anett Anna

E-mail: Balazs.Anett@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-245m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 120/A. iroda

 

Bálint Katalin

E-mail: Balint.Katalin@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-312m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 116/A. iroda

 

Bene Erika

E-mail: Bene.Erika@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-312m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 115/A. iroda

 

Dlabacsek Erika

E-mail: Dlabacsek.Erika@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-320m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 119/A. iroda

 

Fejesné Taskó Tünde

E-mail: Tasko.Tunde@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-312m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 115/B. iroda

 

György Krisztina

E-mail: Gyorgy.Krisztina@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-327m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 106. iroda

 

Pál Arienn

E-mail: Pal.Adrienn@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-315m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 106. iroda

 

Szentmihályi-Szabó Rita

E-mail: Szentmihalyi-Szabo.Rita@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-327m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 117/A. iroda

 

Takács Marianna

E-mail: Takacs.Marianna@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-327m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 115/B. iroda

 

Tóthné Reszegi Beatrix

E-mail: Reszegi.Betti@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-314m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 116/A. iroda

 

Vida Melinda

E-mail: Vida.Melinda@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-327m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 103. iroda

 

Torbavecz Dóra

E-mail: Torbavecz.Dora@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-376

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 103/A. iroda

 

Baka Zsófia

E-mail:Baka.Zsofia@vtki.uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-376

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 103/A. iroda

 

Ügyfélszolgálati munkatársak:

 

Hagya Andrea

mb. osztályvezető, ügyfélszolgálati szakreferens

E-mail cím: hagya.andrea@vtki.uni-nke.hu

 

Durst Ágnes 

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: durst.agnes@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)

 

Durst Levente

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: durst.levente@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)

 

Ferencz Zoltán

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: ferencz.zoltan@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)

 

Gombár-Biró Éva

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: gombar-biro.eva@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)

 

Kovács Krisztián

ügyfélszolgálati szakreferens

E-mail cím: kovacs.krisztian@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20315)

 

Márkus Rita

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: markus.rita@vtki.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)

 

Nyéki Zsuzsanna

projekt szakmai referens

E-mail cím: nyeki.zsuzsanna@vtku.uni-nke.hu

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)

 

Szabó Viktor

projekt szakmai referens

E-mail cím: szabo.viktor@vtki.uni-nke.hu 

Telefonszám: 06 1 432 9000 (20373; 20358; 20360; 20366)