Munkatársaink

Továbbképzés-fejlesztési Főosztály

 

Főosztályvezető:

dr. Varga Balázs

 

E-mail: varga.balazs@uni-nke.hu

 

Tel: 06(1)432-9000/20342

 

1118 Budapest, Ménesi út 5.

 

Koll ép. IV. em. 405/B iroda 

 

 

Fejlesztési referens:

Beöthyné Sas Beáta

E-mail: Beothyne.Beata@uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-364m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. III. em. 302/A iroda

 

Szakreferens:

 

Milován Andrea

E-mail: Milovan.Andrea@uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-209m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép.  III. em. 308. iroda

 

Továbbképzés-szervezési Főosztály

Főosztályvezető:

 

dr. Szántai Adrienn

E-mail: Szantai.Adrienn@uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-319m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 118. iroda


 

Oktatásszervezők:

 

Bálint Katalin

E-mail: Balint.Katalin@uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9030

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 116/A. iroda

 

Bene Erika

E-mail: Bene.Erika@uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9030

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 115/A. iroda

 

Dlabacsek Erika

E-mail: Dlabacsek.Erika@uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-320m.

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 119/A. iroda

 

Fejesné Taskó Tünde

E-mail: Tasko.Tunde@uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9030

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 115/B. iroda

 

Szentmihályi-Szabó Rita

E-mail: Szentmihalyi-Szabo.Rita@uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9030

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 117/A. iroda

 

Takács Marianna

E-mail: Takacs.Marianna@uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9030

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 115/B. iroda

 

Vida Melinda

E-mail: Vida.Melinda@uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9030

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 103. iroda

 

Torbavecz Dóra

E-mail: Torbavecz.Dora@uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-376

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 113. iroda

 

Baka Zsófia

E-mail:Baka.Zsofia@uni-nke.hu

Tel.: 06(1) 432-9000/20-376

1118 Budapest, Ménesi út 5.

Koll. ép. I. em. 113. iroda

 

Ügyfélszolgálati munkatársak:

 

Hagya Andrea

osztályvezető, ügyfélszolgálati szakreferens

E-mail cím: hagya.andrea@uni-nke.hu

 

Balázs Anett Anna

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím:  balazs.anett@uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9030

 

Durst Ágnes Krisztina

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: durst.agnes@uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9030

 

Gombár-Biró Éva

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: gombar-biro.eva@uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9030

 

Márkus Rita

ügyfélszolgálati előadó

E-mail cím: markus.rita@uni-nke.hu

Telefonszám: 06(1) 432-9030

 

Szabó Viktor

projekt szakmai referens

E-mail cím: szabo.viktor@uni-nke.hu 

Telefonszám: 06(1) 432-9030